Явно лягане и подарена титла
#1 CSKA_Shampion 29.04.2016 19:29
CSKA_Shampion
586 Posts
Since 13.08.2007

http://shampioni.com/index.php?act=tv&round=4269284

Какво ще кажете, колеги? Колегите имаха еднаква голова разлика и Botev изоставаше с 3 точки и изведнъж Космос "забравя" да си сложи титулярите в прекия им сблъсък... Грозно, Грозно

#2 Shampioni19044 30.04.2016 07:22
Shampioni19044
48 Posts
Since 02.02.2016

Ако приемем нещата от друг ъгъл погледнато Ботев има фен максимално ниво и нито един трофей към момента или вложени средства и отиграно време 600 дни, а на практика без покритие. При едно добро разбирателство/приятелство/спортсменство в групата ако всеки има по няколко титли така и кредитът ще бъде разпределен между отборите, а не в една касичка. От тук и женската ми логика много отбори, разпределен кредит, предпоставка за силна група, силен национален отбор и не на последно място нови виртуални приятелства. Всичко това на гърба на един виртуален продукт от който не можеш да извлечеш нищо друго в реалния живот освен наслада и приятели! Другата крайност е един отбор вечен доминант, обира всеки път каймака, има милиони кредит, всички го презират, група без интрига, слаб национал и безинтересно кликане .....
Без завист играта ЩЕШЕ да бъде по интересна! Честит празник на всички!

#3 Removed user 01.05.2016 21:23
Dirt devils
1785 Posts

Ами и аз в другия сървър подарих детската и шампионската титла на единствения ми противник в групата...(beer)

#4 Plamo 03.05.2016 09:11
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

И на мен в другия сървър ми подариха една титла така :) Колегата искаше да играе в КШ, но при титла влизаше в групите на ЛШ :) Така че бях големия печеливш ;) CSKA нищо лично, но теб не те засяга особенно кой е шампион при вас :) Кофти е така да се печелят титли, но няма правила, които да са нарушени :) А може и наистина колегата да е нямал време да смени състава...случва се :)
А и ние нямаме админ пък какво остава за друго :D